Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Zyxel SFP-ZX-80 1000Base-ZX SFP Transceiver netværksomformer til medie 1550 nm

X
Mærke:
Den generelle varemærke af en fabrikant, hvorved forbrugeren kender sine produkter. En fabrikant kan have flere mærkenavne. Nogle producenter licensere deres varemærker til andre producenter.
Zyxel
Produktnavn:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
SFP-ZX-80 1000Base-ZX SFP Transceiver
Produktkode :
Mærkets unikke id for et produkt. Flere varekoder kan knyttes til en hoved produkt kode, hvis specifikationerne er identiske. Vi kortlægger ukorrekte koder eller undertiden logistiske varianter.
91-010-070001
Datablad kvalitet: oprettet / standardiseret af Icecat
Databladets kvalitet kan være på flere niveauer:
kun logistiske data importeres: Vi har kun grundlæggende data importeret fra en leverandør, en datablade er endnu ikke skabt af en redaktør.
skabt afZyxel: et datablad importeres fra en officiel kilde af en producent. Men databladet er endnu ikke standardiseret af en Icecat redaktør.
oprettet / standardiseret af Icecat: databladet oprettes eller standardiseret af en Icecat editor.
Produktvisninger: 5201
Denne statistik er baseret på den 95107 ved hjælp af e-handels-sider (eshops, distributører, sammenligning sider, e-handels ASPs, køb systemer osv.) at downloade denne Icecat datablad siden Kun sponsorering mærker indgår i gratis OpenIcecat indholdsdistribution som anvendes af 92905 Gratis Open Icecat brugere.
Information ændret d: 04 Apr 2019 06:44:35
Datoen af den seneste ændring af databladet i Icecats system
More>>>
Kort opsummerende beskrivelse Zyxel SFP-ZX-80 1000Base-ZX SFP Transceiver netværksomformer til medie 1550 nm:
Denne korte opsummering af %%titel%% data-sheet er en auto-generet som er baseret på produkt titlen og de første seks nøgle specikationer.

Zyxel SFP-ZX-80 1000Base-ZX SFP Transceiver, Ledningsført, 80000 m, 1550 nm, 802.3z, SFP MSA, 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV, 0 - 70 °C

Lang opsummerende beskrivelse Zyxel SFP-ZX-80 1000Base-ZX SFP Transceiver netværksomformer til medie 1550 nm:
Dette er en lang auto-generet beskrivelse af %%titel%% som er baseret på de første tre specifikationer i de første 5 gruppe specifikationer.

Zyxel SFP-ZX-80 1000Base-ZX SFP Transceiver. Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Maksimal overførselsafstand: 80000 m, Bølgelængde: 1550 nm. Overholdelse af branchestandarder: 802.3z, SFP MSA, Godkendelse: 21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV. Dimensioner (BxDxH): 56 x 13,4 x 12,46 mm, Stik: LC, Effektkrav: 3.15 - 3.45 V

Porte & Grænseflader
Forbindelsesteknologi
The technology that enables connectivity of the device, e.g. wired or wireless.
Ledningsført
Præstation
Maksimal overførselsafstand *
The greatest distance over which the data/signal can be transferred.
80000 m
Bølgelængde *
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.
1550 nm
Design
Overholdelse af branchestandarder
List of characteristics that describe methods of compliance to industry-defined standards for the product
802.3z, SFP MSA
Godkendelse
21 CFR 1040.10 & 1040.11 CSA TUV
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T)
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely operated.
0 - 70 °C
Opbevaringstemperatur (T-T)
The minimum and maximum temperatures at which the product can be safely stored.
-40 - 85 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H)
5 - 95%
Andre funktioner
Dimensioner (BxDxH)
Dimensions of the product (Width x Depth x Height).
56 x 13,4 x 12,46 mm
Stik
LC
Effektkrav
3.15 - 3.45 V